Искусство ревниво: оно требует, чтобы человек отдавался ему всецело.
Микеланджело
cьогодні
27
листопада


Інформація про сайт

Сайт artes.in.ua - "Мистецтво в Україні"- являється загально-інформаційним ресурсом, де відвідувачі мають змогу отримати інформацію про художні музеї, галереї, учбові заклади, громадські та наукові установи, періодичні видання в сфері образотворчого мистецтва в Україні: адреса, телефон, електронні ресурси, дізнатись про основні цілі та задачі того чи іншого закладу та коротку анотацію про нього.

Ми, також, знайомимо з майбутніми і поточними подіями в мистецькому житті, анонсуємо і афішуємо виставки, перформанси, ярмарки, майстер – класи, як в Україні, так і зарубіжні.

Автори (художники, графіки, скульптори, прикладники і т.д.) мають можливість розповісти про себе і свою творчість, а також, представити свої роботи на сторінках сайту, або запропонувати їх для продажу, опублікувавши відповідне оголошення в окремому розділі Порталу «Об'яви» - http://artsale.in.ua/.

Мистецтвознавцям, художнім критикам, галеристам, експертам сайт надає можливість для висловлення своїх поглядів на сучасне образотворче мистецтво, ідей та публікації інших матеріалів, відкриваючи Персональні Блоги.

Дискусії, полеміка, статті, проблеми, а, також, свої погляди на мистецтво в цілому і сучасне мистецтво, зокрема, творчість відомих і молодих художників та інші питання, обговорюйте на Форумі. Пропонуйте теми для обговорення, дискутуйте, радьте та радьтеся.

Для молодих художників віком від 16 до 30 років, які хочуть показати свої роботи широкій аудиторії, творять, але ще не визнані, Портал заснував і проводить щорічний Конкурс на кращу роботу року "Кришталева Палітра". Переможці отримують визнання, призи та нагороди. Гран - Прі Конкурсу - Кришталева Палітра - виготовлена кращими художниками України. Ознайомитись з умовами участі, Конкурсними роботами поточного та минулих років, авторами – учасниками Конкурсів, фіналістами та переможцями можна в окремому розділі Порталу «Конкурс» - http://artcontest.in.ua.

Запрошуємо до співпраці!

Детальніше про те, яким чином співпрацювати з ресурсом, читайте в матеріалах, що розміщені нижче або у відповідних розділах сайтів Порталу.

Шановні керівники!

Якщо Ви є керівником художнього музею, власником або менеджером галереї, виставкової зали чи іншого місця перебування предметів образотворчого мистецтва в Україні, керівником художнього ВНЗ, училища, школи, організатором проведення майстер - класів, Головою або членом громадського об'єднання, редактором періодичного видання - ми просимо Вас надати нам інформацію про свою установу для безкоштовної публікації в відповідному розділі каталогу на нашому сайті (навіть якщо у Вас вже є власний сайт це не зашкодить, скоріше навпаки). Враховуючи той факт, що ми прагнемо створити розгорнутий каталог мистецьких установ України, з детальним описом, переліком регулярних експозицій і т.п., ми просимо надавати як мінімум наступну інформацію:

 • назва;
 • логотип установи (якщо є);
 • місце розташування (адреса, поради "як нас знайти");
 • контактна інформація (телефон, ел.пошта, сайт);
 • режим роботи;
 • опис (основні цілі і завдання, коротка анотація, спеціалізація, площа залів, постійно діючі експозиції, основні майстри-партнери та т.і., враховуючи специфіку установи);
 • план заходів для музеїв і галерей (на будь-який наявний термін - для розміщення в розділі "Новини" та "Заходи");
 • фотографії музею, галереї (за наявності) та окремих робіт (при бажанні); фотографії декількох номерів періодичних видань;
 • іншу інформацію, яка, на Вашу думку, повно і точно представить установу перед відвідувачами.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю та сподіваємося на її подальше зміцнення!

Шановні автори!

Багато художників, їхні твори, як правило, відомі у вузькому колу їх колег або на обмеженому просторі населених пунктів, де вони проживають і творять. Ми ставимо своїм завданням ознайомлення з Вами і Вашою творчістю широкої аудиторії.

Запрошуємо до участі в проекті професійних художників (живописців, графіків, скульпторів, емальєрів і т.п.) України та країн СНД. Надсилайте нам біографії та фотографії восьми-десяти своїх творів із тих, які ви хотіли б розмістити на нашому ресурсі. Ми неодмінно відповімо Вам на протязі тижня після перегляду надісланих Вами матеріалів нашим Експертною радою.

Авторські сторінки створюються безкоштовно, виключно з метою популяризації творчості.

Надсилайте заявки і файли з матеріалами для публікації на нашу адресу: mn@artes.in.ua

Під матеріалами ми маємо на увазі:

 1. фотографії або скан-файли творів в форматі .jpg, .tif, .png та ін. роздільною здатністю, бажано, не нижче 800х600p;
 2. повна назва твору, техніка виконання, розмір, рік написання;
 3. інформація, яка, на Вашу думку, найкраще зможе охарактеризувати автора, його стиль і манеру роботи;
 4. додаткова інформація, яку Ви вважаєте корисною або необхідною для публікації;
 5. контактні дані (населений пункт - обов'язково).

Впевнені, що розміщення Ваших творів на нашому сайті дозволить широкому колу користувачів Інтернету ознайомитися з ними і, можливо, увійти в коло поціновувачів Вашої творчості.

Чекаємо на Ваші заявки!

Правова інформація

Адміністрація ресурсу не несе відповідальності: 

 • за якість надісланих, чи отриманих із відкритих джерел, відомостей і матеріалів;
 • за недостовірну інформацію та перед третіми особами;
 • за недотримання законодавства про авторські права;
 • не рецензує надіслані матеріали і не повертає їх назад;
 • залишає за собою право на редагування матеріалів.

Відмова від відповідальності.

Даний сайт являється новинним порталом, і не проводить ніякої агітаційної діяльності.

 • УВАГА: Вся інформація на сайті надана відвідувачами сайту або отримана із відкритих джерел. Власники, розробники, адміністратори та хостинг-провайдери даного сайту не несуть відповідальності за використання ресурсів, доступних на цьому сайті. Вся інформація подана виключно в ознайомлювальних або освітніх цілях.