Искусство - одно из средств различения доброго от злого.
Лев Толстой
cьогодні
25
жовтня

Интернет магазин Артхобби

Художники з Краматорська покажуть свої роботи в Американському домі

27 апр 2017 – 20 мая 2017
Анонси Афіша Виставки Київ Мистецтво Новини
Preview

Zenko Foundation та Американський дім представляють соціально-мистецький проект Quo Vadis?

27 квітня в Американському домі відкриється виставка Сергія Литвинова та Сергія Друзяки – «Quo Vadis». Проект привертає увагу до гостро-соціальних тем – боротьби зі світовим тероризмом та екологічної ситуації на планеті. Виставка експонується до 20 травня.  Вхід вільний. При собі потрібно мати паспорт або водійські права.

Філософська назва проекту «Quo Vadis?» - «Куди йдеш?» – запрошує до роздумів над ситуацією, що склалася у сучасному світі. Експозиція складається з трьох частин – це роботи присвячені трагедії 9/11 у Сполучених Штатах, роботи, що розказують про Чорнобильську катастрофу в Україні та картини, у яких художники показують, що світ може бути спасений – завдяки любові, красі та добру. Концепція виставки пропонує глядачеві замислитись над проблемами, що стосуються кожного, і зрозуміти, що майбутнє в наших руках. Людство має бути сильним і стати обличчям до своїх проблем, щоб побороти їх. 

Проект буде експонуватись одночасно у двох арт-просторах України – у столиці, в галереї Американського дому та в основному арт-просторі Zenko Foundation, розташованому на території готельного комплексу «Коруна» у Татарові, Івано-Франківської області. У Татарові виставку доповнять серією акварелей, присвячених красі нашого світу, яка ідеально підходить для арт-простору серед природи українських Карпат. Відкриття другої частини проекту відбудеться 02 травня.

Художники Сергій Друзяка та Сергій Литвинов живуть і працюють у зоні воєнного конфлікту в Україні, як, насправді, і всі ми зараз. «Їх картини є надзвичайно емоційними. Вони апелюють до серця, яке здатне розбудити розум. В цьому полягає сила мистецтва», - говорить Зенко Афтаназів, засновник Zenko Foundation.

Куратор проекту – Юлія Нужина.

Обсуждение