Искусство - это попытка создать рядом с реальным миром другой, более человечный мир.
Андре Моруа
cьогодні
25
жовтня

Интернет магазин Артхобби

Kонкурс дитячих малюкнів "Омріяна Україна очима дітей"

24 фев 2017
Україна Конкурс Київ Афіша
Preview

З початком весни в Києві стартує масштабний культурний проект, в рамках якого діти з усіх куточків України творитимуть позитивні образи нашого з вами майбутнього – розпочнеться всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». А надихатиме юних творців Муза Конкурсу, народна улюблениця, співачка Злата Огнєвіч. 

Презентація цьогорічного Конкурсу відбудеться в середу, 1 березня о 13.00 в Київському академічному театрі ляльок (вул. Грушевського, 1-а). Водночас із презентацією Конкурсу буде відкрита виставка минулорічних найкращих малюнків. 100 кращих художніх робіт з образами Омріяної України надихатимуть відвідувачів театру і юних художників до амбітного мріяння. 

Прийом художніх робіт триватиме до 1 травня, а нагородження цьогорічних переможців відбудеться до Дня захисту дітей 1 червня 2017 року. Переможці будуть запрошені в Київ, де їх нагороджуватиме цінними подарунками Злата Огнєвіч та організатори цьогорічного Конкурсу – благодійний фонд «Омріяна Країна» і Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». 

Конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» був ініційований в 2014 році громадським діячем Олексієм Толкачовим за підтримки Міністерства культури України. Економічній кризі та війні на Сході хотілося протиставити надихаючі образи майбутнього, світлі, оптимістичні. А кому ж їх творити, як не дітям? Своїми чистими і щирими серцями вони краще за будь-яких політиків знають, якою має бути Україна, в якій країні їм хочеться жити. В перший рік Конкурс зібрав декілька сотень малюнків. А от у 2015 році Конкурс відбувся з особливим розмахом: на адресу оргкомітету надійшло понад 1500 малюнків, а 30 переможців конкурсу були запрошені до Києва 23 серпня 2015 року для встановлення національного рекорду – творення найбільшого художнього полотна з образом майбутнього України. Нагородила переможців Конкурсу 2015 року Перша леді України Марина Порошенко. 

Очікується, що цьогорічний Конкурс збере декілька тисяч дитячих малюнків і створить потужну позитивну резонансну хвилю в суспільстві – хвилю мрії і надії! 

Відтак, конкурс дитячих малюнків – це проект, що змінює майбутнє на рівні емоцій, символів, ідей. Адже, як показав досвід минулих років, діти малюють дуже цікаві, часто символічні, глибокі, змістовні образи майбутнього, які надихають дорослих українців змінювати країну! 

Отже, запрошуємо на презентацію Конкурсу та відкриття виставки 1 березня о 13.00 до Київського академічного театру ляльок. Участь у заході візьмуть співачка, Муза Конкурсу Злата Огнєвіч, ініціатор Конкурсу Олексій Толкачов, організатори цьогорічного конкурсу – родина Кольгофер, а також багато радісних і замріяних діточок!

Сайт Конкурсу – www.mriyafest.org

Обсуждение