Хороший портрет не тот, что похож на модель, а тот, что не похож ни на кого другого.
Жан Прево
cьогодні
27
листопада

Интернет магазин Артхобби

Персональна виставка художніх робіт (гобелен, живопис) Антоніни Анорічевої-Єрьомки «Українська рапсодія»

23 фев 2017 – 11 мар 2017
Харків Україна Мистецтво Лекції Виставки Афіша Анонси
Preview

З 23 лютого по 11 березня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка художніх робіт (гобелен, живопис) Антоніни Анорічевої-Єрьомки «Українська рапсодія».

Творчість Антоніни Анорічевої-Єрьомки є багатогранною у всіх смислах. Будучи висококваліфікованим майстром і теоретиком у сфері академічного живопису, художниця продовжує реалізовувати свій талант і в сфері декоративно-прикладного мистецтва, зокрема - гобелена.

Не дивлячись на візуальну лаконічність і спрощення форм, в творах Антоніни Анорічевої-Єрьомки відчувається деяка масштабність, яка виражається як у великому форматі багатьох картин, так і в композиційних рішеннях. Автору з успіхом вдається знаходити гармонію між монументальним і камерним. Простір, що розкривається в картині, здатен створити відчуття безмежної свободи, широти, і в той же час - душевного спокою й умиротворення.

Гобелен, виготовлення якого є складним процесом, що вимагає високої майстерності, в творчості Анорічевої-Єрьомки займає особливе місце. Узагальненість композиції і форм контрастує з яскравим, барвистим колоритом. Селяни, сільські будиночки і пейзажі, що художниця часто зображує в роботах, наповнені стриманим піднесеним настроєм і одухотворенням. А саме село представляється ідилічним місцем, в якому людина може знайти спокій, стати ближче до природи і Бога.

Для творчості художниці характерний принцип виявлення великого в малому, духовного в простому, в тому, що часто не помітно, або не береться до уваги через побутову, рутинну суєту. У творах Анорічевої-Єрьомки відображаються ті місця, речі, явища, які викликали емоційний і душевний відгук у художниці. Ділячись своїми особистими враженнями з глядачем, автор, тим самим, наштовхує їх на свій внутрішній пошук, і свої внутрішні відкриття.

Під час роботи виставки відбудеться ряд заходів:
28 лютого о 17:00 – зустріч-лекція по психології з циклу «Мистецтво жити», тема: «Готовність до подружнього життя. Як бути щасливим у родині». Лектор - психолог, філолог, журналіст Северіна Лорина Володимирівна.

1 березня о 17:00 – лекція з циклу «Символізм Священного текстів», тема: «Символізм Біблії. Новий Заповіт. Євангелія. Частина 2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.

3 березня о 17:00 – відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з директором і режисером Харківського академічного театру музичної комедії І. М. Ковалем

9 березня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки художніх робіт (гобелен, живопис) «Українська рапсодія» Антоніною Анорічевою-Єрьомкою 

10 березня о 17:00 – лекція з мистецтвознавства з циклу «Енгр. Усна монографія», лекція № 2: «Між портретом і картиною, або в очікуванні зустрічі з Римом». Лектор – мистецтвознавець Пухарев В. В.

На всі заходи вхід вільний!

Галерея «Мистецтво Слобожанщини»
м.Харків, м-н Свободи 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 пов. (вхід з м-ну Свободи)
Вт.-Сб. 11:00-19:00, Нд., Пн.-вихідні
+380 57 717-10-40, +380 57 705-15-50
http://www.cultura.kh.ua/uk/activities/modern-art/about

Обсуждение