Если классическое искусство холодно, то это потому, что пламя его вечно.
Сальвадор Дали
cьогодні
14
серпня

Интернет магазин Артхобби

Відкриття виставки «Ukrainian art is the Best»

14 ноя 2016
Новини Мистецтво Київ Виставки Афіша
Preview

Автор: Лукашук Марія

Коли людина небайдужа до сучасного мистецтва і мріє зробити світ кращим – вона може дуже багато! Вона буде творити та об’єднувати навколо себе людей.

Так, як свого часу Ірина Бендеровська, художниця, громадська діячка започаткувала Всеукраїнську виставку-конкурс «Ukrainian art is the Best», що представляє художню творчість молодих українських митців. Цьогоріч проект відкрився 3 листопада в будинку Центру Української Культури та Мистецтва.

Світлана Долеско, Генеральний директор Центру, привітала учасників зі святом, а також наголосила: «Цей проект дуже важливий, бо він створений на перспективу. Молоді українські таланти покажуть світу все на що вони здатні!»
Ірина Бендеровська зазначила, що Україна має велику кількість талановитих людей, а 20-30% художників не мають фахової освіти. Тому потрібно допомагати їм, бо вони додають в нашу культурну спадщину нове, щоб це зберегли майбутні покоління.

Серед гостей свята були Інна Селантьєва, громадська діячка, соціально-політичний експерт; Іван Малишенко, класик українського живопису, член Національної спілки художників України; Роман Загороднюк, популярний композитор театру та кіно, Заслужений діяч естрадних мистецтв України.

JPEG - 647.1 kb

Інна Селантьєва та Ірина Бендеровська на відкритті виставки «Ukrainian art is the Best», 1.11.2016 р. Інна Селантьєва та Ірина Бендеровська на відкритті виставки «Ukrainian art is the Best», 1.11.2016 р.

До експозиції увійшли художні твори 16 молодих авторів. Представлений живопис, графіка та скульптура. Серед авторів – як молоді професіонали, так і новачки у світі мистецтва, які гідно пройшли жорсткий відбір для участі. Критерії відбору формувало журі, до складу якого увійшли члени Національної спілки художників України, викладачі: Абрамова Юлія, Копитова Тетяна та Очередько Катерина.

Третя всеукраїнська виставка-конкурс «Ukrainіаn art is the Best» триватиме до 26 листопада 2016 року. Тож, не прогавте свій шанс поринути у атмосферу творчості!

Вхід вільний!


 

[http://dolesko.com]
Галерея Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19
пн.-пт с 10:00 до 19:00, сб. с 10:00 до 18:00, вс. выходной
+38(044)425-12-64, +38(044)425-12-66
http://dolesko.com/

Обсуждение